| acadea57 a întrebat:

Cum pot opri cererile de prietenie de pe facebook, astfel incat atunci cand cineva imi da cerere sa-i apara ca nu mai accept cereri si sa treaca direct la urmaritorii mei?

Răspuns Câştigător
| Jan789 a răspuns:

Sugeami-ai acadeaua vrei urmaritori urmariteas in vagin cu acadeaua

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ca nu merge sa faci asta, daca vrei sa treaca direct la urmaritori tai n-ai de ce, pentru simplu fapt ca ei deja se afla la urmaritori tai din moment ce nu i-ai acceptat cererea. In al doilea rand, daca ar vrea sa-ti dea cerere cineva caruia chiar ai vrea sa-i accepti cererea, ce ai mai face atunci?