| Bubble13 a întrebat:

Cum pot pune o melodie pe fundalul unei prezentari power point? fara sa fie nevoie sa pornesc melodia separat si dupa aceea sa deschid prezentarea.vreau ca atunci cand deschid prezentarea sa inceapa automat melodia.

1 răspuns:
| scofield187 a răspuns:

Te duci in expunere dispozitive/tranzitie intre dispozitive dupa aceia te duci la sunet jos si derulez cursoru pana la alt sunet, te duci unde ai melodia in pc tau o pui acolo si gata treaba ...ATENTIE! melodia sa fie in format.waw sper sa te descurci.