| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

Cum pot renunta
La
Suc?
Abuzez cu el
Si deja
Cand beau ma
Doare stomacul
Si imi vine sa vomit. Un sfat? Apropo, fara experimente
Pe
Sucuri ca nu tin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Me01 a răspuns:

Buna
Daca nu poti sa renunți de tot intr-o zi, bea din ce in ce mai putin si intr/o zi vei renunța.gandeste-te ca nu iti face bine atunci cand bei

| eviltwinnn a răspuns:

Ce intrebare... nu mai bei, ca nu iti toarna nimeni pe gat.

| GYGYLATINO a răspuns:

Incearca sa inlocuiesti sucu cu apa sau fa ti o limonada simpla si eu inainte beam zilnic sucuri cand lucra mama la restaurant beam zilnic dar acum beau apa si foarte rar suc incearca sa bei daca e o jumatate de pahar cu suc si in rest apa 2 l pe zi bafta