| prizeFTW a întrebat:

Cum pot sa fac iteme si bani pe metin2ro? Nu prea am prieteni care joaca metin2 ( am multi prieteni da nu joaca nimeni metin2 ) sad laughing Cine joaca add me : bloodij0k3r [ mess ]
Funda!

Răspuns Câştigător
| Assu53 a răspuns:

Du-te la farmat la metine sau la mineritwinking

5 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Banii si itemele se fac din farmat pe alt cont, cu un baiat, o fata de lvl mai mare cunoscut recent (nu trebuie sa fie neaparat o cunostinta veche), te ajuta, il ajuti. Deveniti prieteni si apoi va ajutati.

| shhhs a răspuns:

Salut,
1.Uite aici un ghid ce cuprinde 10 metode de facut bani pe Metin2.
http://orademetin.blogspot.ro/......tin-1.html
Bafta!

| NoNameInAction a răspuns:

Aduni toti banii ce cad pe jos, spargi multe pietre.

| jimmy132 a răspuns:

Http://www.g3710yang.yolasite.com/
Yang ieftin de la booti metin2. Ai 1kk gratuit, cadou inainte.Nu fi fraier, incearca si o sa vezi.