| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi fac un blog

8 răspunsuri:
| J7anine a răspuns:

Www.wordpress.com si iti faci cont acolo... sau pe blogspot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.blogspot.com sau www.wordpress.com
Asta pentru inceput. daca iti merge bine poti sa iti cumperi un domeniu:)
succes

| videoblog a răspuns:

Sau romanesti - ablog.ro, weblog.ro, haipa.ro - iar pentru promovare blog recomand http://www.bagamare.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe Www.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.bloguest.com - inscriere si suport in limba romana. FREE

| tlaura a răspuns:

Si eu mi-am facut unu ...de pe www.blogspot.com asta e cel mai tare!

| Leandro a răspuns:

Foloseste www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu si intuitiv sistem prin care poti sa-ti creezi un site sau blog gratuit. Se adreseaza tuturor, fie incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro !
uCoz oferă tuturor celor înregistraţi, găzduire gratuită, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro/com), spaţiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB şi creşte constant), posibilitatea de a-ţi crea un forum-portal, magazin electronic şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Succes!