| lexu32 a întrebat:

Cum pot sa imi rupa ata penisului fara sa merg la doctor... am 16 ani si inca nu s-a rupt ata chiar daca am avut relatii sexuale!

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

De ce vrei neapărat să ți-o rupi?
Există situații când nu se rupe niciodată.
Las-o acolo. Cu ce te deranjează?
Baftă

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o acolo

| Zahar_Fara_1993 a răspuns:

De ce vrei neaparat sa o scoti?
adevarat ca te deranjaza putin dar te poti obisnuii in+ sunt multe metode inainte de a cere parerea pe net...
-poti merge sa vorbesti cu un docotor
-poti sa o lasi acolo toata viata
oricum in 60% din cazurile publicate pana acum poti sa astepti fiindca transformarile corpului nu se produc in 1 an sau 2, in mod normal ata cade la 17 ani dar sunt cazuri in care acest fenomen se produce mai devreme sau mai tarziu, media de varsta este 13 ani-20 de ani deci inca nu te panica asa tare ca nu ai murit happy

| lexu32 explică:

Vreau sa o rup ca sa se traga toata pielea de pe cap... asa cand e in stare de erecrie capul se vede doar pe jumate. si nu se mai poate trage pielea mai mult din cauza atei...

| Dobre_Mihai_1988 a răspuns:

Se poate rupe ata prin laba