| Criss999 a întrebat:

Cum pot sa imi vopsesc parul temporar?

Adica o prietena merge la coafor si dupa reo 7-8 spalari ii merge culoarea... cum se numeste acel produs?

Spray-ul pentru par se gaseste si in magazinele de Hobbie-uri?

6 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Eu imi fac parul acasa, si folosesc nuantator.Nu ma duc la coafor pentru ca pur si simplu mi se pare un moft, inutil big grin.Mult succes :*

| BiuL a răspuns:

Nu e spray, e nuantator, se gaseste in magazinele de cosmetice

| cokko a răspuns:

Nuantatorul de la loncolor happy eu sunt roscata acum pentru 2 saptamani happy

| YoDenii a răspuns:

Pai si eu m-am facut vara trecuta rozlaughing
Gasesti la magazine de cosmetica.NUANTATOR se numeste big grin

| Criss999 explică (pentru YoDenii):

Si e temporar?

| YoDenii a răspuns (pentru Criss999):

Da, se duce la 6-8 spalari. scrie pe cutie. Eu am nuantator sub forma de spuma, o aplic, o las 5-10 minute si apoi spal suvitele. big grin