| Popescu_Gheorghe_1997 a întrebat:

Cum pot sa-mi aleg o specialitate in viata? ( pe viitor ) Unii spun ca sa-mi aleg ceea ce-mi place mie nimic nu-mi place.

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ai incercat sa faci diferite lucruri ca sa vezi ce iti place? Incearca sa desenezi,sa scrii, sa citesti, fa sport si poate iti vei da seama. Daca nu, nu e graba, o sa stii candva

| sappy a răspuns:

Totul depinde de circumstante putini oamenii au noroc de a imbina pasiunea cu serviciul, majoritatea se multumesc doar sa-l aibe!

| Annnnneee a răspuns:

Deoarece esti puturos si nu-ti dai interesul pentru a descoperi ceea ce-ti place si inspre ce te inclini! Fiecare om se pricepe sau ii place un anumit lucru sa faca.