| Loveyourself a întrebat:

Cum pot sa-mi bat joc de cineva? e o fata la mine in clasa care e tare proasta! da-ti-mi niste replici sa o ataaacbig grin

Răspuns Câştigător
| crystynel23 a răspuns:

Dar de ce sa-ti bati joc de sarmana fata? ca ti se pare amuzant? ca te vor vedea colegii tai mai "cool"? crede-ma nu merita ca apoi iti va parea rau si acest lucru nu te face mai desteapta deoarece inca scazzi in ochii altora fata

stii ca nu-i bine sa razi de altii ca si tu poti ajunge in locul lor, nu? ai grija! Dumnezeu e acolo sus si vede tot!winking

9 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Ai grija ca sunt mai multe tipuri de prosti/proaste.
afla intai in ce categorie se incadreaza tipa... si apoi rezolvam happy

| ladybug17 a răspuns:

Buna! Batandu-ti joc de cineva, nu inseamna ce esti mai destept/desteapta! Sfatul meu este sa nu razi de altii, nici o data nu stii cand ti se va intoarce roata!winking

| Loveyourself explică (pentru eandopuncttk):

Paaai nu stiu in ce categoria sar situa dar stiu ca toata scoala(inclusiv clasa)isi bat joc de ea fiindca e taree urata, si proasta.se crede desteapta! (odata la o ora de mate a chemat-o dirigintele la tabla si nu a vrut...era sai dea trei (era un exer. usor la geometrie woooow)in fine

| Sava30 a răspuns:

Fi fata destepta, nu-ti bate joc de ea. Nu are rost sa bagi un prost in seama, nu dai dovada de inteligenta superioara ei daca o ataci. Parerea mea :*

| OrangeJuice a răspuns:

Nu m-i se pare ca tu o intreci din 2 motive:1. daca ai fi mai desteapta nu te-ai lua de ea si 2. nu esti in stare sa gandesti aceste "replici de atac", ai nevoie sa t-i le spuna altcineva.

| Loveyourself explică (pentru Sava30):

Cred ca aveti dreptate! o s-o las in pace! ca si pana acumlaughing

| eandopuncttk a răspuns (pentru Loveyourself):

Cea mai buna metoda de a-ti bate joc de ea e sa nu o bagi in seama.
cum crezi ca se simte copila aia? cand pleaca de la scoala. cand vine la scoala.
? simplu nu bagi in seama si atat

| Rockart a răspuns:

Dacă e proastă de ce te chinui să te cobori la nivelul ei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost/proasta=sarac,nu dilau, la ce te referi tu wave