| fericireee a întrebat:

Cum pot sa mut unele poze dintr-un album in altul, pe facebook?

Răspuns Câştigător
| c0p1lu5tr4zii a răspuns:

Dai la albumul respectiv la editare poze si o sa apara la fiecare in parte move to: si alegi albumulhappy

7 răspunsuri:
| ed23tm a răspuns:

Uita-te la optiuni gasesti acolo, optiunea move pictures.

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Pai din cate stiu eu faci asa: te duci la albumul in care ai poze si dai click pe Editare Informaţii Album [stanga jos, imediat sub poze] iar apoi o sa iti apara scris [stanga sus] editeaza albumul. Imediat sub este Editeaza fotografiile. Dai click pe editeaza fotografiile si vei vedea ca sub fiecare poza ai cate un „câmp", cate un spatiu cu o sagetica in jos langa care scrie „mutare in" sau „mutare la". Dai click pe respectivul spatiu si acolo ai sa iti alegi in care album doresti sa le muti, iar daca ai mutat toate pozele si vrei sa stergi albumul, imediat dupa mutare iti va aparea o intrebare: „doriti sa stergeti albumulXYZ?" si mai jos ai sa alegi stergeti [stergere] sau anulati [anulare].

Si stiu ca nu ma ai printre prieteni, dar cautam niste informatii despre facebook si am dat peste intrebarea ta si am zis sa iti raspund!

Succeswinking

| AnonimaNo.1 a răspuns:

Nu cred ca se poate.

Poti sa dai la Contul meu si sa intri la Centrul de Asistenta si intrebi acolo. :d

| c0p1lu5tr4zii a răspuns:

Pardon. Editare informatii album.

| fericireee explică:

Nu exista nici o optiune. Stiu ca este posibil fiindca am mutat odata, dar imi e imposibil sa mai gasesc unde si cum sa fac. Totusi nu stiti?sad

| vYoLeTa_7223 a răspuns:

Deci dai pe poza care vrei sa o muti si dai "setare ca fotografie profil" si se muta in celalalt folder si dupa dai stergere de acolo ca dupa iti ramane in ambele parti. La urma dai stergere si stergi si albumul si gata. Eu asa am facut si a mers. Succes.

Alte răspunsuri