| feliciaaaaa a întrebat:

Cum pot sa slabesc repede fara efort?

Răspuns Câştigător
| Krina a răspuns:

Se poate, eu am slabit 7 kg in luna martie.
Am luat niste pastile numite "Capsula de slabit"
Sunt extraordinare, insa trebuie sa respecti ce scrie pe prospect.Altfel ti se face rau.
Taie pofta de mancare si ti se face sete. Poti sa mananci ce vrei tu, dar ele te vor limita si vei invata sa mananci cu masura si vei consuma 4-5 litri de apa/ zi.

26 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Consuma alimente cu putine calorii

| psiholoaga a răspuns:

Cat? Ca 1 kg il dai jos in 2 zile daca bei doar ceai si supe, dar 10... in mai mult timp si nu chiar fara efort.

mira
| mira a răspuns:

Este foarte periculos sa salabesti mult si rapid.Nici fara un pic de efort nu de poate.Prima miscare:constientizeaza-ti si elimina excesele.Renunta la orice fel de dulciuri si bauturi racoritoare, redu consumul de paine pana la 100gr.pe zi, nu mai consuma grasimi.Prefera carnea fiarta sau la gratar, mareste consumul de peste slab, bea lapte degresat, consuma multe salate si fructe nu prea dulci.Vei vedea ca nu este greu.Important este sa gasesti motivatia care sa comande creierului sa deteste anumite mancaruri.Succes! Mira

| Zâmbărici a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu acele pastile care te ajuta sa slabesti eu aleg sportu la sala putin efort sa stii ca nu strika asa te indopi cu pastile si nu-i bine acum asta e parerea mea sh sa stii ca nimic nu vei rezolva fara putin efortwinkingwinkingwinkingwinking

| Dorinel a răspuns:

Krina ai slabit in luna martie 7kg iar in luna aprilie ai pus 14 kg, scuteste-ne cu aceste "minuni", frate vrei sa slabesti apucate de sala, putin efort putina sudoare si slabesti nu ca doamne krina de slabeste 7kg si pune 1000

| ina a răspuns:

Fara efor nu slabesti.De fapt, salabesti, dar pui la loc chiar mai mult. Mai bine sport, e mult mai sanatos. Si fructe, legume si apa

Bula
| Bula a răspuns:

Nu mananci mai mult de 3 felii de paine zilnic, bei doar apa.

| LoryM22 a răspuns:

Tine o cura de detoxifiere scrie pe google si o s agasesti

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Nu mai manca produse "cumparate" ca alea te ingrasa incerca sa mananci cat mai multe legume ca alea nu ingrasa si sunt si mai sanatoase

eu am incercat sa ma ingras mancand legume si am slabitcrying

ai grija ce dieta folosesti sa nu patesti vreo ceva:*:*:*

cristian
| cristian a răspuns:

Redu numarul caloriilor.

| galileo a răspuns:

Ceau. Nu iti recomand sa faci o astfel de cura de slabire. Ce-a mai indicata reteta de slabire este sportul. Multe retete de slabire nu fac decat sa elimine diferite substante din corpul tau, dar daca faci Sport vei slabi armonioswinking.

| Elena0210 a răspuns:

Dieta

| melinda33 a răspuns:

Trebuie in toata ziua sa faci gimnastica si atunci vei slabi si te vei simti mai bine///

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sex:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu minca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca cpsula slim e foarte buna si nu e chiar asa de rea plus redu caloriile si fa un pic de sport cu capsula slim am slebit 20 kg in 3-4 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tine o cura trebuie sa mananci in felul urmator :in prima zi, luni trebuie sa manaci doar legume fierte sau proaspete poate si la cuptor, marti trebuie sa mananci doar fructe proaspete fara zahar, in ziua a 3 miercuri trebuie sa manci carne de pui fiarta sau la cuptor, joi trebuie sa mananci doar orez fiert, iar vineri trebuie sa bei cel putin 2 litri de apa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa slabesti facand zilnic sport (abdomene, alergat, orice numa miscare sa fie)nu slabesti intr-o saptamana, iti ia ceva timp intr-adevar, dar doar prin sport poti sa-ti tonifici pielea si sa nu se lase ca in cazut in care slabesti 10 kg intr-o luna cu pastile si piele ramane lasata si cu vergeturi. Poti sa mananci din toate cate putin, dar nu foarte gras, mai multe fructe, salate, si garantat dupa ce dai jos farte greu se pune la loc, in comparatie cu pastilele de slabit care acum slabesti si dupa ce nu le mai iei pui dublu inapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu minca nimic in afara de apa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am slabit intr-o luna prin sport.mai exact alergat si abdomene 10 kg.am mancat multe supe, iaurt, fructe si legume...am aplicat un stil de viata mai sanatos.si chiar sa meritat.si acum mai tin regimul asta.si cred ca am sa il fac toata viata pentru ca te face sa te simti mai bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bine sa nu mananci nimic.pentru ca la un moment dat o sa cedezi si o sa te apuci de mancat si atunci te vei ingrasa inapoi...asa ca mai bine slabesti "incet dar sigur"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facand sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii.ai putea sa slabesti. si fara efort. dar nu manca multlaughing)

| raduconstantin11 a răspuns:

Poti vedea aici http://deslabit.cabanova.com/slabeste.html

Sunt foarte bune, sper sa te ajute

| Bfocoasa_Aicilef_1987 a răspuns:

Faza e ca nu trebuie sa te grabesti.eu de exemplu am inceput sa beau ceai verde apa plata cat mai mult, mananc mere verzi k au zahar putin si am redus dulciurile prajelile si am inceput sa alerg.ma simt foarte bine si am slabit intr-o saptamana 3kgbig grin

| iuliagiulia446 a răspuns:

Pai nu poti slabi repede si fara sport.Mai bine faci sport. Un exemplu:Eu am sarit toata vacanta de vara coarda si am slabit foarte mult! Sfat:Fa sport ca sa slabesti!kisskiss