| curious01 a întrebat:

Cum poti afla daca ai virusi in calculator daca nu ai antivirus, care sunt semnele? FUNDA

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde. Se deconectează singur, se încarcă greu...
NeluL ți-ar fi spus mai multe, dacă era aici.

http://installservices.blogspot.ro/2010/12/virusii-informaticiii.html

Instalează-ți avast (antivirus) si fă o scanare a sistemului. Ți-i depistează pe toți, dacă sunt. Îi pui în carantină, ori îi elimini definitiv, tu alegi.

| kar1GaNNN a răspuns:

Iti va merge foarte greu calculatorul atat pe net cat si pe desktop.

| SasNetRomania a răspuns:

Doar 15 % din virusi ingreuneaza pcul!
restul stau ascunsi in task manager, fisiere temp si multe altele.
e chiar asa greu sa instalezi o solutie antivirus cat de cat bun si sa scapi?
nu dureaza mai mult de 2 minute instalarea si 30 curatarea.
malwarebytes + ccleaner.

| bbu2eugen a răspuns:

Merge foarte greu

| marinageorgiana14 a răspuns:

Se incarca greu..presupun happy