| Printesa10TM a întrebat:

Cum poti avea mai multa incredere in tine?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

In primul rand trebuie sa isi dezvolti o abilitate nu conteaza care important e sa o dezvolti si sa ai rabdare si vointa, eu personal credeam ca nu pot face nimic pentru ca nu aveam rabdare, rabdarea e cel mai important lucru si vointa desigur, am inceput sa invat despre calculatoare si progresiv sa invat tot mai mult, nu e vb ca am o incredere exagerata dar daca nu cred in mine in cine sa cred?
increderea o dobandesti prin expriente parerea mea

5 răspunsuri:
| Printesa10TM explică:

Si in legatura cu aspectul fizic?

| RAY a răspuns (pentru Printesa10TM):

In primul rand vezi ce poti schimba
de exemplu eu recomand sportul,un corp sportiv e apreciat indiferent de sex,o freza frumoasa iar e apreciata indiferent de sex,un carcater civilizat, onest, de incredere, sa stii ca conteaza ca omul sa aiba incredere in tine e ceva de viitor chestia asta, dupa cum tot afirm pe aici a place pe cineva e ceva inconstient asa ca da conteaza aspectul fizic dar nu stim ceea ce ne place, daca tu ai un aspect de nota 6 vei cauta un baiat de nota 6, daca poti poate vei gasi unul de nota 8, 9

| Printesa10TM explică:

Nu e vorba de aspectul meu fizic. El e ok. Dar eu nu ma simt bine asa. Si cum sa ma motivez sa fac sport?!

| RAY a răspuns (pentru Printesa10TM):

Ca e sanatos si baietilor le plac fetele slabe

| Printesa10TM explică:

Sunt sanatoasa si nu sunt grasa. Dar oricum ai dreptate.