| Iulian120 a întrebat:

Cum poti sa iesi cu o fata care se teme de gura lumii? Se teme sa nu ne vada cineva si sa le spuna parintilor ei.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Astepti sa creasca

| T0T a răspuns:

Mai bine nu mai iesi. Eu unul nu suport genul de persoane.

| StevenMetalhead a răspuns:

Am avut si eu asa caz.Aici deja depinde de tine.Convinge-o ca totul va fi bine, si serios, o vei pierde daca vei lasa asa treaba.Mult succes.

| bibi001 a răspuns:

Poti sa o convingi sa iesiti intr-un loc retras. Asta inseamna ca trebuie sa aiba mare incredere in tine ca sa iasa cu tinesi dea uitarii gura lumii si parintii sa nu afle. Cauta un loc unde stii ca nu v vede nimeni cunoscut.
Bafta!

| Iulian120 explică (pentru bibi001):

Da m-am gindit am cautat dar la noi nu sunt asa locuri poate alte variante nu mai stii?