| NoName0011 a întrebat:

Cum poti sa iti faci parul cret? fara ondulator si bigudiuri, moate.Altcumva mai se poate?, daca da. cum?big grin

Răspuns Câştigător
| alessutu79 a răspuns:

Eu asta am folosit...este super si ai mai multe variante:
Http://www.eva.ro/......42166.html

35 răspunsuri:
| Avram_Irina_1969 a răspuns:

Pai sa vedem: imediat dupa ce faci baie usuca-l un pic putin de tot si incepe sa iei suvite si sa le impletesti! stai cu ele in cap! asa fac si eu! stai cat timp vrei cu ele! pup

| antonia3265 a răspuns:

Pe moate(sosete sau fasii de material)big grin am incercat iasa super fain

| Tza_Oa_1997 a răspuns:

Pai fhi si uh atenta rolling on the floor) dupa ce iti faci baie iei piaptanul si iti prinzi parul dar il peinzi mai sus si il lasi asa peste noapte pana se usuca si apoi il desprinzi si il dai cu fixativrolling on the floor)))) la mine a mers