| Cristinutapaulaalinaaaaaaaaa a întrebat:

Cum poti sa scapi de paduchiu de cap de par? urgent va rog mult. dau funda! multumesc

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Vezi rezolvare aici http://sfatulparintilor.ro/......i-capului/ sau mai multe sfaturi http://www.tpu.ro/......ctioneaza/

Eu îți recomand să îți dai cu gaz, sincer chiar o să te ajute.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

La farmacie, găsești PARANIX, șampon. Optează pentru varianta aceasta. E sigură.

| vocea a răspuns:

Este simplu ori de duci la farmacie si ei un sampon, ori te tunzi zero mult succes

| Ritsuko a răspuns:

Du-te la o farmacie si cere-i un sampon pentru aceasta problema, desigur daca nu vrei sa te tunzi la 0.

| LittleLady1 a răspuns:

Sampon Paranix si ingrijire permanenta! Bafta sa ai!

| Andrei22m a răspuns:

Daca nu ai reusit sa scapi, incearca Paranix. E cel mai eficient.

Mod de actiune:
Samponul Paranix elimina 100% paduchii de cap si ouale acestora, in numai 10 minute de la aplicare. Formula sa cu dubla actiune, nu numai ca sufoca, dar si deshidrateaza paduchii de cap si ouale acestora, astfel incat acestia sa nu mai reapara.