| Clauditza a întrebat:

Cum sa agati un baiat fara zambet, priviri intense si naturalete?

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Vrei cam multelaughing.

| elena a răspuns:

Astepti sa te agate el pe tine, mi se pare mai romantic, dar folosesti si zambete, priviri intense ca naturaletea este apanajul tinerelor, vine de la sine.

| Anduciu a răspuns:

Pai cu ce altceva ai putea sa-l "agati"? Sincer, ma indoiesc ca ai putea sa atragi atentia unui baiat fara zambet, priviri intense si naturalete.

| Angiutssa a răspuns:

Arunca in el cu cutite, dar legata la ochi.asa nu o sa-ti vada privireawinking

| ruxybelle a răspuns:

Scuipa`l intre ochii si il vei cuceri rolling on the floor

| Zăppă a răspuns:

Wdsasd a răspuns:
Il intrebi daca vrea sa fie sluga ta.

daca zice nu il scuipi intre ochi.

Reformulez:
Il intrebi daca vrea sa fie sluga ta.

Daca te intreaba daca tu esti aia operata la cap il scuipi intre ochi
Il mai intrebi o data
si daca zice nu, il scuipi intre ochitongue

| Zăppă a răspuns:

Ca sa isi ia decolteu trebuie sa si aiba ce sa bage in el @c2rmenlaughing

| dede16 a răspuns:

Poate nu iti arata tie ca de fapt e deschis si chiar asa doreste sa fie cucerit.Sau pana una alta poate incearca sa te excluda cumva

| cîrne a răspuns:

Nu stiu ce-ai vrut tu sa intrebi, insa eu am inteles ca baiatul e morocanos, timid si fals...

| Clauditza explică:

Mai sa nu ii zambesc eu si sa nu il privesc si sa fiu naturala nu el.

| Clauditza explică:

Eu NU va dau stupid.

| wdsasd a răspuns:

Il intrebi daca vrea sa fie sluga ta.
daca zice nu il scuipi intre ochi.

| dodoxvp a răspuns:

Eu dau stupid de cate ori am ocazia (si cum am foarte des va dau foarte des laughing) uite...pe un baiat nu il atrage o fata trista, care nu ii acorda atentie si care e (artificiala laughing) nu... vroiam sa spun o fata care nu e naturala nu poate atrage un baiat. natural de la comportament pana la corp, ce nu e al tau e uratwinking ce raspuns stupid, acum ca stiti ca si eu dau stupid, dati-mi si voi mie tongue

| adapurple a răspuns:

Nu zambi nici tu!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca n-are zambet, priviri intense si naturalete, pentru ce naiba sa-l mai agati?! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca pe ceilalti, fara nici o diferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce sa-l agati? Doar asa, ca sa-l doboare vantul? Daca nu-l prinzi, e pierdere de timp.
Dar daca insisti: Ia o fusta de-aia mini smug, un decolteu in care sa se uite..., si misca-te provacator, da-te pe langa elbatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Zăppă mai nou, s-au inventat sutienele cu buretebatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi ca vrei cam prea multe draga? O privire intensa e totul la o fata : Comunica cu el spune lucruri frumoase care lui i plac

| Alinush_5329 a răspuns:

Intr-adevar, nu e bine sa-i dai prea multa atentie ca altfel crede ca te poate manipula. Putina atentie iar daca te place o sa incerce sa vorbeasca cat mai mult cu tine. De preferat este sa il faci sa alerge dupa tine pentru ca barbatilor le plac cuceririle grele si femeilor le plac barbatii care stiu sa abordeze. In nici un caz sa nu dai de inteles ca esti inebunita dupa el happy

| Alinush_5329 a răspuns:

Dar cine ne tot voteaza cu stupid?