| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa am mai mult volum la par?
Am parul un tip mai uleios, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anton_Cornelia_1992 a răspuns:

Hey, Anes și eu ma cufruntam cu aceasta probleme dar acuma nu mai e nevoie. În fiecare săptămână îți alegi o zi (ex:marti)si îți aplici o masca pe care o vei face acasă. Masca cpntine:ulei, galbenus de oua, coaja de lămâie rasa. Le amestici într-un recipient și gata. Și încerca sa te speli cu samponuri din plante. Mie asa îmi merge. Fundiță cu coditalaughing)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Limpezeste-te bine, muta carerea si foloseste un sampon pentru par uscat si deteriorat. Ala il face moale si foarte pufos.

Asa, cat despre parul uleios... Pune bicarbonat de sodiu in samponul cu care te speli si la clatire, dupa ce te-ai clatit, da-te cu apa si otet de mere ( 3 cesti de apa - o jumatate sau pe acolo de ceasca de otet de mere ).
Nu te spala des( o data sau de doua ori pe saptamana) si foloseste balsam.
Rezultate o sa apara, dar cu timpul, dupa ce se obisnuieste parul.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Foloseste un sampon pentru volum, seara cand te culci fa-ti un coc si lasa-l asa pana dimineata, tapeaza-l