| denisaa_3658 a întrebat:

Cum sa fac sa nu imi vina menstruatia de banchet? Funda :* pastile. cevA?

am vazut pe google ceva : daca vrei sa opresti ciclul menstrual poti cumpara de la farmacie vitamina K, il deregleaza cu cateva zile in urma urmatoare dar nimic mai mult sau :ca sa opresti ciclul pentru 3, 4 zile, este un medicament TARISIN, care prin administrare intarzie ciclul.

as putea sa patesc ceva? nu cred :d multumesc

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Buna.
In primul rand nu e bine sa iti opresti ciclu menstrual fiindca s-ar putea sa ti-l deregleze,asa ca eu zic mai bine sa nu te risti si sa folosesti tampoane interne, o sa fie ca si cand nu ai fi intr-una din zilele alea, insa daca esti hotarata 100% ca vrei chestia asta poti folosi vitamina K sau Clorocalcin insa din cate stiu eu se elibereaza doar cu prescriptie medicala.Bafta tongue