| Vinaga_Natalia_1978 a întrebat:

Cum sa faci sa te placa un baiat?

6 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna.
Fii tu insati, mereu! Nu poti sa-l faci pe baiatul dat sa te placa doar pentru ca asa vrei. Cineva care te apreciaza te va iubi asa cum esti tu, cu toate neajunsurile tale. Pentru nimeni, repet nimeni, nu trebuie sa te faca sa te schimbi.
Daca baiatul respectiv se arata neinteresat, mergi inainte. Ai viata intrega in care o sa ai multi alti baieti.
Succes!

| RAY a răspuns:

Faza cu placerea vine din interior daca nu il atragi fizic nu ai ce face

| Cσcσ a răspuns:

Sa fii tu.

| OmniSpirit a răspuns:

Simplu, nu ai cum sa il faci sa te placa. Trebuie sa vina de la el.
Fi tu insuti si rabdare, ai toata viata inainte.

| Whateverpfff a răspuns:

Fii tu insati! Nu e nevoie sa te schimbi pentru placul lumii. Tine la originalitatea ta, esti unica.

| Vinaga_Natalia_1978 explică:

NAM idee