| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-i spuiunei fete timide ca o iubesti

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Inseamna ca ai o problema grava daca iei in considerare de ce iti zic colegii rautaciosi. Trebuie sa inveti sa devi ignorant fata de persoanele neimportante.

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pai nu stiu daca exista un text standard. Spui ce simti si cand simti.Si ai zis ca ea este timida, nu tu!

| neutrino a răspuns:

Nu-i spune, pentru ca te va face mincinos!

| Kiprian a răspuns (pentru neutrino):

Daca ea nu s-a intilnit inca cu nimeni

| T0T a răspuns:

Ca oricarei fete. Ii dai niste flori si ii spui.

| Kiprian a răspuns (pentru T0T):

Dar daca tie cam rusine sa nu afle colegii si sa nu rida de tine

| T0T a răspuns (pentru Kiprian):

Inseamna ca ai o problema grava daca iei in considerare de ce iti zic colegii rautaciosi. Trebuie sa inveti sa devi ignorant fata de persoanele neimportante.

| rita10 a răspuns:

O inviti la o cefea la un suc si cind vine momentu ai zici dar nu consider ca e neaparat sa-i zici ca o iubesti o poti invita undeva la film si ai arati pina apare momentu ca daca ai zici asa si ea habar nu are de nimic poa sa explodeze, poti sai lasi biletele de dragoste sa fii un admirator secret un timp poa sa mearga

| Kiprian a răspuns (pentru rita10):

Multumesc
muuuuuuuult

| Kiprian a răspuns (pentru rita10):

Multumesc multca m-ati ajutat

| Kiprian a răspuns:

Dar daca si eu sunt timid