| pisikutzaroz a întrebat:

Cum sa-i spun unui baiat ca-l plac?

Răspuns Câştigător
| MARIUS0987 a răspuns:

13 este o varsta frumosa, intr-adevar, poate ca ai multe intrebari, putine raspunsuri, insa in viata o sa primesti raspunsul la toate. E normal sa iti placa de baieti, insa personal nu iti recomand sa incepi relatii cu baieti, este inca prea devreme, o sa ai timp toata viata! Cunosc atatea fete care au avut de suferit din aceasta cauza. Gandeste-te de doua ori inainte sa faci ceva! Bafta!

11 răspunsuri:
| MARIUS0987 a răspuns:

Judecand dupa ID, ai 18 ani, probabil ca el e mai mare, daca nu are prietena, nici standarde prea ridicate in privinta fetelor, atunci ar fi destul de usor sa te cuplezi cu el. Cand o sa fiti singuri, mai mult sub forma de gluma ii faci complimente, pe urma ii spui simplu ca iti place de el. Repet, doar cand sunteti singuri, decizia trebuie sa o ia el, nu sa fie influentat de anturajul in care este!
Bata!

| TooNight a răspuns:

Pai dupa parerea mea,nu ar trebui sa-i spui nimic,arata-i,stai prin preajma lui,arata-i ca aveti lucruri in comun, fii naturala, sau daca vrei neaparat sa-i spui, nu ii spune:Imi place de tine!
, spune-i...Ai ochi frumosi!laughing, isi va da el seama.Succes!:*

| AVRILavigne1000 a răspuns:

Ce fire e adica mai vorbeste cu tine mai mult sau te injura de multe ori sti asta conteaza cam 10% asa ca trebuie sa abordezi asa:
-in primul rand daca ii spui nu gandi doar cu capul si cu inima sa fie bine si sa inteleaga ca il placi(poate si el te placewinking )
-vorbeste cu el de cate ori ai ocazia sa se simta bine cu tine
-poti intr-o zi dupa ce vorbesti si sta mereu cu tine(si acum bobmba)tee prefaci ca nu sti o problema la o materie sigur accepta
-poate daca faci toate astea te invita asa printre buze de rusine la o intalnire kiss
nu stiu adica si mie imi place de un baiat si deja m-a sarutat dupa ce am facut pasi astia

| Tweetymrrr a răspuns:

Îi spui mai în glumă, mai în serios "ştii, îmi cam placi". Important e să'ţi faci curaj şi să ai încredere în tine.
Succes!

| pisikutzaroz explică (pentru Tweetymrrr):

Multumesc. :*

| pisikutzaroz explică (pentru MARIUS0987):

Nu am 18 ani 13... din pacate dar o sa incerc asa.

| Tweetymrrr a răspuns (pentru pisikutzaroz):

N'ai pentru ce big grin.

| pisikutzaroz explică (pentru MARIUS0987):

Ms pentru sfat.
chair asa o sa fac

| MARIUS0987 a răspuns:

Buna! Curiozitatea ma determina sa te intreb: ai reusit sa fi impreuna cu baiatul pe care il placeai?

| pisikutzaroz explică (pentru MARIUS0987):

Da.mi-a pus el ca ma place :d

| BlackShad0w a răspuns (pentru pisikutzaroz):

Buna. Ti-am vazut aacum intrebarea, si acest raspuns. Incerrc sa gasesc si eu o metoda de a-i spune acest lucru. Si eu, am 14 ani...as vrea sa te intreb cum ai procedat. Adica, i-ai spus "vino ca vreau sa iti spun ceva" te-ai dus la el si ai zis asta direct? Cum? Chiar as dori sa imi raspunzi daca se poate. Multumesc! :*