| Lupu_Malvi_1961 a întrebat:

Cum sa imi fac un jurnal simplu? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Buna. Poti lua un caiet simplu, pe care il poti decora: ii poti pune cartoane la coperti pe care sa le acoperi cu hartie colorata peste care poti desena, poti ornamenta fiecare pagina, sa-i adaugi stickere, abtibilde, frunze presate...etc.

3 răspunsuri:
| Lorde92 a răspuns:

Poti sa-ti faci un caiet in care sa scrii tot ce simti, sa- faci desene ca sa arate mai frumos! Te va ajuta sa scapi de energiile negative scriind ce te framanta.

| SerenaSmiley a răspuns:

Poti sa iti faci pe calculator un document in care sa scrii in fiecare zi daca ai facut ceva interesant, sentimente si anumite ganduri.

| Mariamitza a răspuns:

Adica? Presupun ca vrei un jurnal handmade. Poti sa iei un caietel mic, cu multe multe foi +60 sau de la 80 de file incolo.Iei niste acuarele,creioane,foarfeca si carioci,sclipici, abtipilde, decupaje, orice vrei tu si ii faci o coperta draguta, poti sa-l legi cu un snur laughing.Nu prea ma pricep, dar bafta. Funda?