| Filarmona a întrebat:

Cum sa ma comport in preajma tiptului pe care il plac? Ce sa vorbesc cu el, astfel incat sa deveim mai apropiati, dar sa nu banuiasca ce simt pentru el? Am nevoie de ajutorul vostru si desemney raspunsul castigator! Mersi!

2 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Nu trebuie sa te porti intr-un anumit fel. Fii tu insati. Ai putea descoperi cateva lucruri pe care le aveti in comun si sa dezvolti subiecte pe tema lor.
Cum deveniti apropiati? Arata-i ca ai incredere in el. Spune-i un secret de al tau (nu foarte important). Bine, asta nu poti face decat dupa ce deveniti cat-de-cat apropiati.

| Carmen100 a răspuns:

Poarta'te natural, asa cum faci si cu prietenele tale, sau cu toti oamenii pentru care nu simti nimic mai mult.
Daca baiatul te place asa cum esti poate poate o se se intample ceva. Daca pe el nu il intereseaza persoana ta, nu te baga in seama asta e, nu e sfarsit de lume ca o sa te mai indragostesti tu la viata astahee hee
Succeswinking