| Ionela256 a întrebat:

Cum sa ma descriu pe facebook? Mentionez:sunt fata. dragutsa sa zic asa...winkingasa imi spun prietenii. dc sa fiu modesta, ce cuv sa folosesc?

Răspuns Câştigător
| Diana_8956 a răspuns:

Pai...nu stiu cum esti uh dar te poti inspira din descrirea mea daca vrei
Euwinking
sunt o fire distractiva ss-ita cam nebunarolling on the floor
care poarta o discutie cu tine doar prin semne dk nu o interesezi
care iubeste distractiabig grin
careia ii plc muzicahappy
care crede uneori cand cade ca nu mai poate sa se ridicesad
care iubeste din prima zi:X
care iubeste animalele:X
care face 200 de poze dar ei nu-i plc decat 10rolling on the floornu ca astea care le am mi-ar plc trebuie sa fac altelerolling on the floor
care uraste prietenii falsi x(
nebuna dupa spike:X
care nu poate trai fara cola seminte si telefon:X
care isi incurajeaza prt dar cand e vorba de ea o lasa moarta:d
careia ii plc sa rada maCcsimlaughing
si nu mai stiurolling on the floor

1 răspuns:
| RoooneyThePuf a răspuns:

Cu exprimarea asta o sa ajungi ``ExpertTpu``. cand or zbura porcii dupa pepeni.laughinghappy{Descrierea ta perfecta:``sunt draguta, dar cam prostuta}