| kyjonopsy a întrebat:

Cum sa ma imbrac la 16 ani ca sa nu par nici prea mare, nici prea mica? Vreau sa par exact de varsta mea si sa ma imbrac cum trebuie sa se imbrace o fata de 16 ani.Am inaltimea cam de 164 si cam 45 de kg sau poate mai mult.

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cu ce ai, si cu ce iti sta bine, poarta lucruri tineresti, lucruri care sa te scoata in evidenta.Eu unu port orice.Nu tin cont de nimic, nu poti fi in pas cu moda mereu happy adica moda mereu te va depasi.