| ioanadiana11 a întrebat:

Cum sa ma imbrac maine la scoala?:*big grin

Răspuns Câştigător
| CopilașTembel a răspuns:

Incearca niste ghetute scurte imblanite,blugi,o bluza pe gat love struck s-au de care vrei,si o vestuta de blugi,desigur cateva bratari s-au un ceas,un lantisor s-au o esarfa,o geaca groasa cat sa nu ingheti tongue. Poti sa-ti iei niste botine cu toc cu niste blugi mulati, o bluza draguta si o vestuta de blanita, accesorizata cu un ceas elegant s-au o bratara.Ar merge niste Ugg cu niste blugi si o bluza mai larga cu o esarfa animal print si o bratara lata.Mult noroc in alegerea tinutei!

4 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Cu hainele tale doar nu cu ale mele laughing

| oanard174 a răspuns:

Cum iti place nu stiu ce hai ne ai, daca as sti ti-as spune, oricum incearca niste hainute de culoare gri.

| Aliiinuuus a răspuns:

Ce ai spune de niste haine...

| Teooooooo a răspuns:

Cum? :o N-ai auzit? Din 2012 oamenii cool nu se mai imbraca, dar acum ca e iarna cred ca moda iti permite sa-ti iei un palton, ceva, dar ai grija sa nu fie foarte lung!