| unasempliceragazza a întrebat:

Cum sa-mi fac o inregistrare pe siteul mail.ru,adica sa-mi fau un email, cel mai bun raspuns primeste funditahappy

1 răspuns:
| Mike23 a răspuns:

Pai, in stanga, unde e tabelul albastru, dai pe scrisul de deasupra celor doua, adica dai pe Регистрация в почте, apoi o sa iti apara niste chestii de completat, ca si cum ai face un id de mess, la prima pui nume, la a doua prenume, la a treia data nasterii(pune ca ai peste 18 ani), la a patra orasul, la a cincea bifezi sexul, primul e masculin si al doilea feminin, la a sasea pui ce id vrei sa ai, la a saptea parola, la a opta repeti parola, la a noua alegi o chestie la nimereala, aia e tara, nu stiu cum se zice la Romania. sper ca ti-am fost de ajutor, Bafta!