| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa rezist mai mult cand fac sex?

12 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Poi... ia-o si tu mai usor.
Nu sari pe ea ca un animal scapat de la zoo.
Incearca sa te controlezi si sa nu te grabeste prea tare.

| JustMeFlory a răspuns:

Bea vin rosu! Nu foarte mult incat sa te imbeti, putin doarbig grin
Functioneaza!whistling

| yuli10 a răspuns:

Daca esti tandru o sa rezisti mai mult tongue
si cum a zis si NicuNebunu, daca bei putin vin o sa fie o mare diferenta. dar nu cat sa te imbeti, doar 2 pahare ca sa te simti putin relaxat.

| PauLa.M a răspuns:

Nu e vorba de rezistat, e vorba daca intr-adevar te simti bine.
si depinde pana la urma si ce fel de sex faci.
daca e de ala salbatic si tu esti abia la inceput. te ia cu fel de fel de pozitii normal ca nu ai sa rezisti.big grin
romantic cateodataa chiar e mai bine si mai usor :*
bafta >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Autocontrol big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inainte de ejaculare, pauza cv timp apoi iar la treaba

| Sandu_Adrian_1992 a răspuns:

Dacă vrei să înveți cum să reziști mai mult când faci sex îți recomand să intri pe www.scapadeejaculareaprecoce.com, să te înscrii la email pentru a primi un ghid gratuit despre ce să faci pentru a rezista mai mult în pat și pentru a-ți satisface cu adevărat iubita. Baftă.

| bombardier1999OFICIAL a răspuns:

Ma frate sa stii ca daca bei vin(asta nu stiu daca e adevarat) si daca ai mai dat 2 "labute" inainte de actul sexual cred ca ai 30 min garantat.

| CraZiy a răspuns:

Alek_9995 are dreptate cu faza cu ganditu la ceva urat frate nu ai cum sa te gandesti la ceva urat cand esti in pat cu persoana iubita de exemplu eu tin in jur de 4 5 minute poate si mai putin cand fac dragoste cu iubita mea cand fac cu o curva pana mea tin in jur de 10 15 min poate si mai mult incercati faza cu bautu inainte va garantez daca sunteti asa disperati sa tineti mai mult incercati faza cu bautu eu am incercat-o si deja ma plictisisem cat am stat de abia asteptam sa termin acu nu-s e treaba voastra va dau un sfat prietenesc prostejativa in timpu unei partide de dragiste este mult mai bine si mai sanatos :d

| lush a răspuns:

Daca esti incepator mai mult de 5, 7 minute nu o sa te tina deoarece te exciti prea repede.Incearca,cand iti simti ca esti aproape sa ejaculezi sa te opresti un moment, schimbi pozitia cu partenera, strangi un pic din burta(dar nu te incorda), dupa care incepi sa o iei usor nu ca un nebunwinking. Inca o chestie! Daca vrei sa rezisti mult mai mult incearca in momentul in care faci sex cu partenera sa te gandesti la un lucru mai urat.Si asa ai sa vezi ca nu iti mai vine sa ejaculezi asa repede.Succes ba baieti. sfatul meu a merd la multi.Incercatil si voiwinking

| bdy a răspuns:

Bai lish ai mare dreptate asa e...cand simtin ca iti vine sa ejaulezi opreste-te putin...ma sarut-o putin si dupa aia ia-o usor.
SAU bea vin rosu...At cand bei ceva ai mai mult tupeu pe tine...
SAU.incepe cu sexul oral. dai o niste limbi.at icepi sa o exciti. 9dar sa faca dus).
SAU te gandsti la ceva mai urat.(eu ma gandesc la sfarsitul lumii sau la elodia)
SAU ia viagra ca pe TIC TAC.
LA MINE MERGE! Si prima data daca am rezistat mai mult de 8 min maxim... dar acum folosesc toate astea9fara viagra0si ma duce si la o jum de ora poate si mai mult

| alek_9995 a răspuns:

Pentru baietii care au comentat aici eu am impresia ca voi v-ati uitat prea mult la filme erotice! mai ales "body" nu sunt experimentat in acest domeniu desi am 18 ani! am 2 ani de "activitate sexuala" si aceasta doar cu o singura persona! aici nu conteaza doar baiatul, si fata are un rol foarte important! normal ca daca va uitati la prea multe filme porno si vedeti acolo ca o partida dureaza jumatate de ora, o ora va descurajati. Am auzit de la foarte multe persoane bai asera ce 1 ora a durat si sincer mi-e sila cand ii aud! nu o spun doar eu, sunt o multime de oameni si cercetatori ca cele mai bune partide de dragoste dureaza intre 10-15 minute! exista si o diferenta intre a face dragoste si a face sexoh go on sex faci cu o curva luata de pe centura dragoste faci cu persoana care o iubesti si daca sentimentele tale sunt profunde si chiar simtit ceva pentru ea garantat ca nu rezisti mai mult de 15 minute cum spuneau unii de pe aici sa te gandesti la "ceva urat" pai te poti gandi la ceva urat cand faci dragoste cu persoana pe care o iubesti? banuiesc ca voi vorbiti si va dati foarte mari deontologi pentru a rezolva problemele altora insa in nestiinta de cauzastraight face copila tu asta cu rezistatul! prietene daca fata e multumita dupa e bine daca nu cauta alta sincer! cauta persoana cu, care te-ai putea potrivi sincer! evident ca daca faci "sex" cu diferite curve nu vei rezista niciodata, si chestia asta sa nu-ti ia mintile gaseste-ti fata potrivita care sa te iubesca sa o iubesti si lucrul asta tot timpul sa fie printre ultimele care le-ai face cu ea! astfel placerea va fi mult mai mare derivata atat din actul sexual cat si din sentimentele voastre! good luck!