| Bianca_Diana_1998 a întrebat:

Cum sa sarut baiatul care imi place si el ma place pe mine?

Răspuns Câştigător
| Fanu23 a răspuns:

Pai daca stie ca il placi te duci la el si il saruti. ca sti baieti nu se supara daca o fata care o place ii saruta, dar daca nu stie ca il placi stai foarte aproape de el si vorbiti despre lucruri romantice...

4 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Programati o iesire si mergeti undeva sa fiti doar voi 2. Incepeti sa vorbiti chestii mai asa romantice, iar apoi linge-l gata.

| Bøøgey a răspuns:

Cu gura.

| bbu2eugen a răspuns:

Usor si incet la inceput si app buzele umede nu uscate ca nu faci nimic cu asta.

| Danutul22 a răspuns:

Intrebare simpla, raspuns greu -.- Nu e asa de usor ma, de unde stii ca te place? de unde stii ca n-are alte intentii cu tine? asigura-te, mai intai incearca sa ai o relatie cu el si analizeaza-l..vezi ce doreste de fapt, daca chiar te iubeste, treci la trb..nu fi nesabuita, poate asteapta o aventura de o noapte. Take care:*