| Gabriel_Nicolae_1968 a întrebat:

Cum sa sarut nu vreau glume vreau doar sa stiu cum

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Cel mai bine ar fi să-i spui fetei respective că nu ştii, iar dacă ţi-e teamă de reacţia ei.zic să înveţi din videouri, dar nu orice video sau cel mai bine din gif'urile de pe We heart it.

| frostxtq a răspuns:

Cu buzele, inchizi ochii si te lasi purtat de val. Fa ce simti, cum simti. Te vei descurca, nu iti face griji. Nu e cine stie ce filosofie.

| HelloWorld00 a răspuns:

Am vazut intr-un film un tip care a facut un balon din guma de mestecat si l-a spart de buzele prietenei lui.