Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2615776intrebari
Kurtmann
Ultimele intrebari
Cadouri USB - USBmania
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
23 Apr
SATI 306.262AFISARI
147.561VIZITE
125.601V. UNICI
27 Martie 2011
blurixe intreaba:

Cum sa scap de frica de a ma bate?

In clasa a treia m-a batut un slabanog din clasa mea din cauza faptului ca mi-a fost frica sa dau in el.

Am cea mai mare forta din clasa, fac sala, tenis de performanta, dar pur si simplu tremur tot cand ma bat si nu am curaj sa il lovesc pe adversar INDIFERENT de varsta.

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 6 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 28 Martie 2011 00:33
    Cumparatzi pistol laughing ok...ca sa scapi de frica trebuie sa te batzi cu cinevacasha in joaca si dupa aia treci la treburi mai serioase(nu ca as incuraja violenta)>>fiti civilizatzi! bye
  • 28 Martie 2011 00:19
    Printzess a răspuns:
    Pur si simplu gandeste`te la ceva care te enerveaza rau de totwinking si dai directblushing.eu st fatalaughing dar care ma dispera le batstraight face

dai fara frica nu te mai gandi la fricawinking
  • 28 Martie 2011 00:40
    skanduraaa a răspuns:
    Pentru ovidiu si printzess...nu era frica sa isi ia bataie... adica si mie imi e frica sa dau in cineva ca sa nu il bag in spital, apoi director, potitie cine stie. Sfatul meu:asteapta pana da el in tine sa ai scuzabig grin
  • 28 Martie 2011 02:23
    WeedOo a răspuns:
    Lool prost tare esti eu nu am cine stie ce forta da nu comenteaza nimeni din clasa doar daca vreau eu sa glumesc cu ei da daca mi s-a parut ca au intrecut masura "percutie" sti noua melodie de al bug mabia - cat poti tu de tare la care intr-un vers zice cam asa dale sa sara intelegi daca lasi capu plecat de prost o sa fi luat hai ca am facut si rima laughing aa app din proprie experienta tongue
  • 3 August 2012 12:36
    HaarpCord97 a răspuns:
    Cand te bati nu trebuie sa-ti mai fie frica pur si simplu spui: Mai bine plange ma-sa decat ma-ma!
  • 16 Aprilie 2012 00:21
    Golanu16 a răspuns:
    Ba si eu am fost ca tine, pana mi-am luat bataie de la 4 baietii de a 12. Eu sunt a 10 si acum nu imi mai e frica de nimic!