Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2900363intrebari
Kurtmann
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
24 Apr
SATI 231.203AFISARI
119.537VIZITE
108.008V. UNICI

Cum sa te bagi in seama cu o fata pe care nu o cunosti? big grin nu dati raspunsuri stupide va rog

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

Hey! sunt fata si imi place ca un baiat sa o ia cu incetisorul.invit-o la un suc, si fa-i complimente eu ador cand cineva imi face complimente. poti sa incepi prin a tine-o de mana, imbratiseazo, sarut-o pe obraz, dupa pe gura si nu mai pui intrebarea ca e evident ca sunteti un cuplu. sper ca ti-am fost de ajutor.
    sau:
    Mereu cand un baiat place o fata nu se observa dar, cand fata place un baiat se observa! Daca nu arata nici un semn precum : sa-ti faca cu ochiul, sa te ia de mana, sa te invite undeva..., sa vina sa vorbeasca cu tine, sa-ti dea lucrurile ei, sa-ti zambeasca, sa se imbrace frumos cand va intalniti mai retras; inseamna ca nu e interesata! Poate are prieten. Dar, daca vrei "s-o abordezi" de exemplu mie mi-ar placea ca un baiat sa ma invite in oras, la un suc sau la un film romantic unde poate sa-si faca "miscarea", sau sa-mi lase biletele secrete (ai grija sa afle cine esti sa te prefaci ca nu ai vazut ca ea te-a vazut daca intelegi ce vreau sa zic ) sau sa-i dai un trandafir, sau rogi o prietena de a ei sa o intrebe daca te place si afli! fundita?

• 3 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Da' voi chiar nu invatati nimic din filmele la care va uitati?
  • a răspuns:
    Te duci la ea și spui buna. După cauți un subiect de discutat.

• a răspuns:
    O intebii frumos ce facee si daca ar vrea sa devenitii prieteni (amici) sau ai putea sa o intebi ce preferinte are /muzica si din astea happy