| blackangel95 a întrebat:

Cum se fac inimioare acelea mici si negre? K am vazut peste tot pe facebook, hi5 si mess... expicati-mi si mie dau funda!

Răspuns Câştigător
| AlinaAlly a răspuns:

Simplu dai doar alt 3... dar ti apasat alt si 3 deodata si o sa iti apara asa'♥'...a si iti apare inimioara doar daca folosesti numerele de la dreapta tastaturi

Fundita?

14 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Uite aici o multime de semne care se scriu cu impreuna cu clapa Alt :
http://www.tedmontgomery.com/tutorial/altchrc.html

| QuadruplePersonality a răspuns:

Pe facebook apar dacă pai

| master77 a răspuns:

Apasa alt+numpad3

| Diianna05 a răspuns:

incearca si singur pe facebook si vei vedea.

| DeutsA29 a răspuns:

Bunahappy
Intri in start, all programs, accessories, System Tools, Character Map... dupa care selectezi sus Arial
:*

Răspuns utilizator avertizat
| marialarysa a răspuns:

▓ ♪ ♫ ☼ ► =♥ ╚ ☺ ☻ ♦ ♣ ♠ • ◘ ○ ○◘ sunt o gramada de semne pe facebook

| Dyanah a răspuns:

| someonelikeu a răspuns:

Intra pe google si scrie semne pentru hi5 si gasesti la greu si inimioaresi tot ce vrei si poti sa pui pe fb

| Tєqυιℓα a răspuns:

Heiiia`. love struck

Pe Facebook poți face așa : < 3 fără spații între ele.
Dacă ai calculator poți apăsa ALT + 3 din partea dreaptă a tastaturii dacă nu găsești intri în -> Start -> All programs -> Accessories -> System Tools -> Character Map, acolo ai o mulțime de semne. happy
Sper că te-am ajutat. happy

Biie`. love struck

| littleblack a răspuns:

Simpluu.pai in primul rand intra pe google scrie simboluri hi5 si gasesti acolo.ti apasat click tragi pestea si se face albastru in jurul ei dai click dreapta dai copy si dupa aceea iti gasesti un loc unde vrei sa o pui dai din nou click dreapta si dupa aceea paste si gatabig grin�✖� ╠ ═ ╝▫ ■ ♥ ♥ ♥ ♥ sper ca ti-am fost de ajutor

| horrorpinkcrazybluee a răspuns:

Simplu...apeşi pe Fn care e în partea stângă a tastaturii şi ţii apăsat, apoi apeşi şi pe Alt din partea dreaptă a tastaturii şi apeşi pe L şi ţii apăsat până apare inimioara...asta dacă ai laptop.big grin

| andreea_6949 a răspuns:

Ca sa faci inimioare pe Facebook :

| dragonitza15 a răspuns:

Deciiii pe facebook cand intri si vrei sa puii inimi la poze faci asa