| yomyhay01 a întrebat:

Cum se face accesul la un eveniment +18? Sta paza sa se uite la buletinul fiecaruia la intrare si verifica varsta?
Si cum as putea sa intru daca nu am 18 ani? (In cateva luni fac )

4 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Se uita la fata ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii verifica pe cei care nu par de 18 ani

| SergiuBoss11 a răspuns:

laughingnu poti intra daca inca n-ai 18 ani tehnic vorbind, practic poti discuta cu gardianul de la intrare

| yomyhay01 explică (pentru SergiuBoss11):

Stiu si eu ca teoretic nu ai cum sa intri, dar ma intereseaza cum se asigura nenea gardianu' ca toata lumea are peste 18 ani. Sta sa verifice varsta de pe buletin a cateva mii de oamnei?