| anonimlove a întrebat:

Cum se joaca cs in retea...adica cu serverele, adica ce trebuie sa fac...pas cu pasbig grinbig grin(stiu ca cer cam mult)
va rog help me... funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Marcelino a răspuns:

1. Daca vrei sa joci cs pe internet, cauta pe google servere cs, iti alegi unul(la intamplare) dai copy pe adresa lui si intri in cs>Find servers>Favorite si e un buton jos cu Add Servers, click acolo si dai paste in casuta. Daca merge serverul iti va ramane la favorite, iar daca nu faci acelasi lucru cu alta adresa de pe net.
2. Daca vrei sa-ti creezi propriul server trebuie sa intri in cs>New Game si poti juca cu computerul(booti) sau iti poti invita prietenii din retea la joc.Serverul tau poate fi gasit la Find Servers>Lan.

Iti recomand varianta 1. E mult mai simpla si mai accesibila.ggtongue

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe sv asta 89. 47. 214. 231:27015 dal mai deaprte te rog e cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi butonul Esc ai iti faci server. apoi apesi esc din nou si dai unde scrie am server sau ceva de genul

| BomBbYFcP a răspuns:

31.14.162.19:28015 haideti go go go dam detinator la 4E si owner la 2E si de al owner in jos numai prin cereri go go go