| slam a întrebat:

Cum se joaca "Warcraft III - The frozen Throne"? sau Warcraft in general? big grin

Răspuns Câştigător
| jUsTc00nF1rM a răspuns:

Nu stii cum se joaca warcraft 3?:O Bai is manual de instructiune eu? In fine fi atent si fi pe faza :D Asa deci jocu in general are mai multe planse vechi genu war of battele dar daca iei niste planse noi de pe www.getdota.com acolo gasesti mai multe tipuri de mepa dar atentie saitu ii securizat eu si inca 2 baieti am lucrat la el. Daca vrei sa joci pe net mai bine de pe www.garena.ro poti downloanda garena jocu universal si free atentie si acolo tot eu si inca cativa baietii am lucrat pentru sait si nu e asa usor sal downloandezi pentru inceput fa-ti cont pe sait si downloandeaza dupa aia il instalezi si iti bagi contul. O data intrat dai pe internet explorer - youtube-game dota - te uiti acolo si dupa aia - sv Romania - rom de la 6 - 10 nu poti juca pe altele ca is gen sf sau na... ce-ti place tie pentru alte detalii reekomaster@yahoo.com AND ENJOI!