| Gabriel_Nicolae_1968 a întrebat:

Cum se numesc parintii care isi bat copii

8 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Depinde de ce o fac... unii oameni nu sunt stabili psihic sau le face placere sa isi bata copii, or se enerveaza prea repede pe ei si apeleaza la forta daca nu sunt ascultati, sunt tot felul de oameni pe lumea asta. Parinti nu cred ca ii poti numi...mai, o palma mai zic si eu in caz ca a facut o pozna prea mare, dar nu sa il bati cu cureaua sau alte obiecte zi de zi la orice nota mica sau ceva in genul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Brute.BRUTÁL ~ă (~i, ~e) 1) (despre persoane) Care vădește violență în comportare și lipsă de inteligență; animalic. 2) (despre manifestări ale oamenilor) Care vădește lipsă de delicatețe; fără menajamente; (ca) de brută; grosolan. /

| PedoBarbie a răspuns:

Nu se numesc părinți.

| Sociopat a răspuns:

Oameni

| Axys a răspuns:

Pai cand au fost ei mici la fel au fost batuti si ei! considera ca cu bataia rezolvi ceva hmm si eu amluat baiatie de geaba asa ca lea tunat lor aiurea dar in fine sad incerca sa fi un pic mai indiferent si daca ai greit cu ceva sa iti ceri scuze su daca nu ai greist tot a trebuie pentru ca e chestia ca ei vor sa ada ssi bunul tau simt... ei stau cuganduri invechite ca copilul meu nu vreau sa creASca un derbedeu sa ne faca re rusine si se rezuma la bataie of
Doamne
Dale minte sanu le mai treaca nici cand pri cap sad ca stiu cum e sad sincer

| BadLara a răspuns:

Părinţi adevăraţi.

| infernu a răspuns:

Tampiti,retardati,schizofrenici asa se numesc.

| Laur633862718 a răspuns:

Parintii BRUTALI