| KurtCobain1994 a întrebat:

Cum si despre ce subiecte sa virbesc cu un baiat de care imi place foarte mult... ma intimideaza si sta mereu cuprietenii. Ma gandeam sa il abordez la scoala pentru ca pe facebook nu prea imi raspunde de cand i-am zis ca il plac. Merci mult. Fundita dau

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

E clar ca nu te place, daca nu iti mai raspunde, altfel actiona. Nu iti pierde timpul. Timpul este pretios.

5 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Baiatul e clar neinteresat de tine treci peste si cauta-ti altul mai bun ca el.

| gabriel87000 a răspuns:

laughing e de ras sau de plans? nu zic ca as fi contra relatiilor.problema e alta sa te placa el pe tine si dupa tie.degeaba il placi daca el nu te place.si sunt mai multe chesti la mijloc

| rita10 a răspuns:

Incearca cu altu

| Roxi04 a răspuns:

Incearca sa te apropii cu fiecare pas pe care il faci, macar i-ai spus? si imi dai funda?

| Roxi04 a răspuns:

Nu renunta, eu am unul si asa a fost si la noi doi, dar pana la urma....am reusit daca mam apropiat de el pas cu pas si cu discretie!
Funda?