| djalexandrual a întrebat:

Cum strang mai multe like'uri la poze pe FB? Am intrat pe multe site'ri dar nu accepta decat fan'pages sau ori ce alt ceva in afara de poze de pe un profil "normal"! Ma puteti ajuta?
PS: Nu ma ajuta cu nimic daca spuneti : "la ce-ti trebuie mai multe like'uri / Nu trebuie sa ai multe" etc...

Răspuns Câştigător
| Anonima7878 a răspuns:

Păi nu este nici o modalitate " dovedită științific " laughing care să meargă. Lăsând gluma la o parte, doar daca oamenii vor să-ți dea like-uri la poze vei strange, altă modalitate nu prea există. Pfff, ce să zic, doar dacă cerșești.winking Știi îi întrebi pe cei ONLINE dacă îți dau și ție like-uri la poze. Poți să-ți faci conturi fake și să-ți dai like-uri.

Dar, asta ești tu! Char nu are nimic daca ai puține like-uri, nu te supara pe mine, dar intrebarea ta nu e tocmai potrivita. happy

În fine, poți să-ți faci mai mulți prieteni pe facebook, dacă ai doar 40-50 nu prea primești like-uri...
Pune poze cât mai reușite, că doar butonul I LIKE înseamnă ÎMI PLACE.
Orice om e frumos în felul lui, trebuie să fii mândru de tine!

Sper că te-am ajutat.

Te pup! :*

| djalexandrual explică (pentru Anonima7878):

Mersiii mult, dar am rezovat...Am stat aseara pana la 4 si am facut vre 200 like-uri.

1 răspuns: