| anonim_4396 a întrebat:

Cum vă descrieţi viaţa, până în acest moment, într-un cuvânt?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incorectă.

41 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Regretabila sau dezamagitoare.

| T0T a răspuns:

Curvă.

| J0B0MAT a răspuns:

Dezamagitoare

| alexandrualind a răspuns:

Frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde. Daca ma refer la viata pana acum 5 ani, naspa, dar de acum 5 ani pana acum, perfecta.

| Satango a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum a devenit viaţa ta perfectă? thinking

| anonim_4396 explică (pentru Satango):

Cand eram mic traiam in ROmania. Aveam o viata grea mai ales in familie si ca situatie materiala si mai eram si bolnav. Dar acum 7 ani am venit in Italia si lucrurile au inceput sa ia o intorsatura buna. Am reusit sa ma vindec de tot ce aveam. Am inceput sa si muncesc si situatia materiala a devenit foarte buna. Eram sanatos ceea ce conta cel mai mult, chiar daca erau chestii care lipseau, ma bucuram si asa. Multi nu isi dau seama cat de multe au de fapt.

| Satango a răspuns (pentru anonim_4396):

Frumos răspuns, dar trebuie să respect ceea ce am zis, aşadar voi da funda unui utilizator care mi-a răspuns într-un cuvânt. Mulţumeschappy

| anonim_4396 explică (pentru Satango):

Stai linistit/ a ca nu dau eu 2 bani pe funde. Vroiam sa spun la inceput ca mi se pare stupid asta cu un cuvant dar sunt facut prea mult nesimtit in ultima vreme laughing plus, sa fiu sincer nu gasesc un cuvand pentru viata mea.

| Satango a răspuns (pentru anonim_4396):

Eeh, cu un scop am cerut să mi se răspundă într-un cuvânt. Ai fi putut şi tu să-mi răspunzi într-un cuvânt, dacă priveai dintr-un alt unghi. Sunt sigură că acele persoane care te-au făcut nesimţit în astfel de contexte n-au ştiut ce spun.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vezi Endo, nici viața ta n-a fost tot timpul roz și tu „te iei" de alții că nu-s fericiți.

| Satango a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil faptul că el a ajuns să cunoască ''fericirea'' vede totul cu atâta simplitate şi i se pare patetic faptul că alţii n-au reuşit s-o atingă.

| anonim_4396 explică (pentru Satango):

Nu, inca ea nu stie ce e viata grea, plus ca nu am facut misto de ea. Mi se pare drama queen. Am vorbit cu oameni care luau pastile pentru depresie si aia incercau mereu sa para mai normali, minteau pe cei din jurul lor ca sunt bine si restul. Daca ii citesti posturile te apuca pe tine depresia nu doar pe ea. De asta zic ca nu cred ca este adevarat ce zice ea. haios cum mereu eu ajung ala rau laughing

| anonim_4396 explică (pentru Satango):

Nu știu ce vede sau nu. n-am nimic cu el, am mai auzit așa că avut niște probleme în copilărie și cu tatăl lui și restul... dar mă deranjează că de cele mai multe ori începe să-mi spună ceva și nu mai termină, nu înțeleg de ce face așa. îmi spune că răspunsurile mele i se par depresive, dar nu m-am văzut stând pe aici și plângându-mă. e adevărat că la unele întrebări legate de ceea ce simt, spun, spun că nu-s tocmai ok, dar asta nu înseamnă că sunt depresivă... și dacă am o stare mai proastă e pentru că chiar am motive.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Citeste ce am zis mai sus, imi e lene sa scriu din nou.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu înțeleg cum poți să afirmi că nu știu ce e aia viață grea, când nici măcar nu mă cunoști. chiar mă uitam pe răspunsuri și nu înțeleg ce vezi așa rău la ele.

| Satango a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu trebuie să faci ceea ce simţi şi vrei. Mediul virtual e potrivit pentru a te exterioriza în cazul în care în viaţa reală eşti introvertită.

| Satango a răspuns (pentru anonim_4396):

Las-o măi... Până la urmă de ce te priveşte viaţa ei? Dacă vezi c-o deranjează abţine-te să mai comentezi despre persoana ei.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"când nici măcar nu mă cunoști" este adevarat ca m-am intins putin. M-am bazat doar pe faptul ca taicatu e departe si atat. Daca ma iau doar dupa asta, iti zic eu sigur ca nu stii ce e aia viata grea. Nu zic ca e usor dar nici nenorocire

| anonim_4396 explică (pentru Satango):

SI pe mine ma deranjeaza moartea asta dupa atentie. De ce nu iti pasa sad

| Satango a răspuns (pentru anonim_4396):

Hah oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Palpitantă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am gasit rezolvare. Gata. Cum eu sunt ala rau si cand te vad mereu ca spui ceva nu ma pot abtine sa nu comentez ceva, am gasit soltuia cea mai simpla laughing. Numai bine

| Satango a răspuns (pentru anonim_4396):

Soluţia este? thinking

| anonim_4396 explică (pentru Satango):

Ignore laughing. Macar asa nu ii mai vad posturile, problema rezolvata. Eu numai intru in depresii, si ea doarme mai bine noaptea ca nu stia "ce am " cu ea.

| Satango a răspuns (pentru anonim_4396):

Proastă soluţia. Mie mi se păre că vă place să vă tachinaţi xD.

| anonim_4396 explică (pentru Satango):

Nu imi place depresia asta. Sunt din an in paste intrebari ca a ta, si mereu vezi " naspa, de ****, vreau sa mor" si alte chestii. Sincer sa fiu, oamenii care chiar cred asta nu zic, tin in ei. Deci nu stiu daca e trist sau au spus la misto. Plus ca multi sunt "depresi" ca nu au "prieteni" sau "n" fete sau baieti in pat pana la 18 20 de ani. CUm am zis la al 2 post aici la sfarsit. Multi nu isi dau seama cate au de fapt. mereu am in minte vorba lui Zidane " o data am vrut sa joc fotbal dar nu aveam nimic in picioare si am plecat trist acasa. In drum am vazut un om fara picioare si mi-am dat seama cat de norocos sunt de fapt ".

| Satango a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie s-o înţelegi, s-o ajuţi, nu s-o judeci, părerea mea.

| anonim_4396 explică (pentru Satango):

O pupa in dos destui, nu cred ca are nevoie de inca unul. Plus ca ti-am zis ca am avut un anumit "trai" in viata, dupa cele traite am ajuns la vorba "fiecare pentru el". Nimanui nu i-a pasat de mine, eu de ce as da 2 bani pe cineva? Unde crezi ca traim, in basme unde toti sunt buni cu toti si chiar ne intereseaza de altii? Nu. Traim in lumea reala. Daca tu nu te ajuti nimeni nu o face, credeam ca oricine stie asa fie ca are 14 ani sau 30.

| anonim_4396 explică (pentru Satango):

Hmm, gata numai postez ca deja am depasit cu mult subiectul. Totusi sunt curios de ceva, tu cum ti-ai descrio pe a ta? Nu vad sa fii raspuns. Ciao

| Satango a răspuns (pentru anonim_4396):

Iluzionă.

| Satango a răspuns:

Te înţeleg perfect, însă astea ţin de trecut. Prezentul e important, acum totul e bine? Dacă trăieşti în trecut, nu vei putea să lucrezi pentru viitorul tău. Fii puternică! Caută persoane care te pot înţelege şi îţi pot fi aproape.

| anonim_4396 explică (pentru Satango):

Am trecut peste și nu trăiesc în trecut, acolo doar i-am zis două aspecte din ce înseamnă să-ți fie greu. acum sunt bine.

| Satango a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă bucur happy

| Daniellllll1 a răspuns:

Dezamagitoare...

| Armenianeek a răspuns:

Faină

| SpeșălGirl a răspuns:

Palpitanta.

| Trolen a răspuns:

Ca o scara in sus

| Extazity a răspuns:

Trista