| Andraanda a întrebat:

Cum vi se pare acum filmul iubire si onoare dupa ce Au facut crima de onoare Ilinka si Noor?laughing
sad

3 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Mie nu-mi place deloc telenovela tongue mi se pare o copie ieftina dupa o telenovela vechetongue

| alissya a răspuns:

Filmul mi se pare chiar mai captivant ca la inceput, abi astept sa vad ce intorasatura iau lucrurile, ce se intampla in emirat dar mai ales cu Ilinca si cu Nor, iti dai seama ca pana la final Amir tot le va gasi, dar oare ce vor face ele pana atunci worried atata sunt de curioasa, si pacat ca se termina primul sezon, sper sa inceapa mai repede al doilea big grin
Oricum serialul te face sa ai nenumarate stari, am si plans la episodul 47 ceea ce nu prea imi sta in caracter big grin
Oricum serialul e tare :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ana