| Upz0r3 a întrebat:

Cumpar yang si iteme pe Metin2RO server Trianguli, de preferat sa fiti din Galati sa facem schimbu fata in fata dar cred ca o sa ne intelegem si daca sunteti din alt oras.

2 răspunsuri:
| Mrr_David_1997 a răspuns:

Am eu de vanzare yang si iteme pe metin2 Ro server Aries. Sunt din Galati. Daca doresti yang sa imi spui cat yang vrei.Lasa mesaj cu suma care vrei sa o investesti. Add: skittles_domination@yahoo.com lasa mesaj sau trimite mail. Sau poti lasa mesaj aici pe TPU. Stima.

| Ganea_Iulian_Mtr_1997 a răspuns:

Salut sunt din Galati am eu pe Trianguli(Apollo) daca te mai intereseaza contacteaza-ma la nr :0740895977 si vorbim mai multe