| Tsukuyomi6 a întrebat:

Daca am 16 ani si joc la aparate si castig imi va da bani? cand castigi de exemplu 1000 de puncte trebuie sa apesi pe un buton sau iti da ea bani?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt interzise jocurile de noroc pentru persoanele sub 18 ani, asa ca nu poate sa-ti dea banii, ar putea fi amendata destul de mult.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic tu nu ai avea voie la 16 ani nici sa pui mana pe aparatele alea

| Voidwithin a răspuns:

Cred ca te vor lasa sa joci ca sa iti spargi banii si dupa daca castigi ceva iti cere buletinul si supriza nu-ti da banii daca n-ai 18 ani.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

In viata. munca iti va da bani. aparatele sunt puse acolo de proprietarii localului ca sa te pacaleasca sa crezi ca iti da bani in timp ce per total iti ia banii.