| BossAlcool007 a întrebat:

Dacă am făcut ambele compuneri exact cum trebuie de la examenul de clasa a 8-a, din ce motiv Mi-ar putea scădea puncte?

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Daca ai facut bine ambele compuneri nu cred ca o sa-ti scada din punctaj.
Mult succes si la matematica, si eu sunt in a opta si am dat si eu examenul azi.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă tu zici că ai atins toate cerințele și și profesorul care corectează va fi de acord cu tine, atunci de ce crezi că ți-ar scădea?

| Beutz a răspuns:

Nu prea sunt problemesa-ti scada puncte.

| BossAlcool007 explică:

Pai nu stiu, cică sunt foarte pretențioși si nu prea se acorda punctaj maxim la compuneri

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru BossAlcool007):

Cam da dar sunt sigur ca te-ai descurcat bine daca ai invatat.
Mersi mult pentru funda.