| zzralucazz a întrebat:

Daca ati avea o prietena de acceasi varsta si ea tear jicni pe la spate si ar rade de tine daca sa zicem te-ai lovi ce ai face?

Răspuns Câştigător
| crisy_9816 a răspuns:

Pai atata timp cat rade de tine nu este o prietena adevarata in cea mai buna prietena a ta trebuie sa ai incredere si ea nu trebuie sa rada de tine mai ales sa te barfeasca daca ea continua sa se poarte asa cu tine fii mai distanta cu ea si nu ii m ai spune tootul si intr-un sfarsit poate vei gasi o prietebna in carfe sa ai incredere

3 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Buna zzralucazz,
In primul rand, nu se numeste prietena, cea care te jigneste, rade de tine etc... Aia este o prietena falsa, de care nu este nevoie.
In al doilea rand, nu as baga-o in seama. Indiferenta doare cel mai tare. Dar daca tot insista, as intreba-o daca o satisface chestiile astea.

Bafta.

| Tinkabell a răspuns:

Daca mar lovii? pai logik.nu ii permit...astfel d lucruri si dake chiar asa prima dath inkerki ca binele lasi d l tine daca nu merge asa a 2-a oara ii dai o lektie presupun ca stii sa tragi d par.nu? laughing

| adryanna_7314 a răspuns:

Pai in primul rand, asta nu se numeste prietena.eu tie iti dau un sfat,poate cel mai bun:s o eviti, poate odata isi va da seama de greseala, m refer s nu incepi si u s ii faci ce iti face ea.dar ce as face eu...crd ca as bate-o, cu toate ca nu se rezolva cu bataia totul...acum u faci cum crezi ca e mai bine si cum simti