| IoNuTz123454 a întrebat:

Dacă îmi cumpăr o tastatură RAZER BlackWidow CHROMA e bine? are beculețele acelea care se aprind și dacă i se strică unul ce fac? sau nu se strică? Ajutațim-mă. dau fundă!

1 răspuns:
| liviu890 a răspuns:

Daca se strica, o duci de unde ai cumparat-o deoarece o sa primesti si garantie la ea! Dar iti zic eu ca nu se ard led-urile asa de usor si daca se arde unul poti sa il schimbi chiar tu! In cazul in care nu te pricepi sa le schimbi si tastatura a iesit din garantie o duci de unde ai cumparat-o si o sa ti-o repare ei contra cost evident...