| UnNimeni2930 a întrebat:

Daca mananc carofi prajiti in fiecare zi, patesc ceva grav?

Răspuns Câştigător
| persseuss a răspuns:

Si eu mananc zilnic si nu am nimic pana acum si nici nu m am ingrasat deloc, deci stai linistit.

8 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu patesti nimic stai linistit si eu mananc cartofi prajiti dar nu mi s-a intamplat nimic.

| Seepty a răspuns:

Nu ai ce sa patesti, mananca in continuare linistit.

| andrei1237 a răspuns:

Te vei ingrasa foarte mult.

| Radu1015 a răspuns:

Te vei ingrasa!

| Anaais a răspuns:

Cei prea mult ..strica. Mai cu limita.

| deliaoana123 a răspuns:

Depinde de metabolismul tau... poti sa te ingrasi(dar nu mult) sau poate sa nu ti se intample nimic.

| UnNimeni2930 explică (pentru deliaoana123):

Mananc cartofi prajiti de 2 ori pe zi timp de 2-3 ani si nu m-am ingrasat deloclaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnNimeni2930):

Pentru că faci mișcare multă. Când vei sta la birou, o zi întreagă, o să te faci bombă, mare și cu riscul de a exploda la un moment dat.