| passenger a întrebat:

Daca mi-a intrat o randunica in casa, ce simbolizeaza acest lucru?

4 răspunsuri:
| Malo a răspuns:

Buna passenger happy nu vreau sa te alarmez dar o randunica in casa ta pe data de 13 nu aduce nimic bun! ( sau aveai faramituri de paine pe covor ) laughing

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @passenger! Am citit că rândunica aduce doar belșug și bucurii și e semn rău dacă omori una. De asemenea e bine să nu le strici cuiburile.
O zi cu zâmbet să ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că ai lăsat geamul deschis.

| Crisstina07 a răspuns:

A ce tare! La noi a intrat o randunica in clasa, in pauza si apoi am avut istoria si ne-a dat test.Asta inseamna ca o sa primim note mari la test?