| Petrovan_Mytycutza_1999 a întrebat:

Daca mi-as face un vlog despre ce sa prezint in respectivul vlog, puteti sa-mi dati niste pareri?
Dau funda happy big grin.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele tău de utilizator îmi spune că mai bine hai să nu

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Buna.Ai putea face un vlog interesant, in care sa prezinti diferite lucruri.De exemplu citesti reportaje interesante de pe internet si iti dai cu parerea, sau doar le aduci la cunostiinta. Cum ar fi : http://www.citescu.ro/......-brazilian
Doar cat u le zici traduse. Sau ai putea face Topu-uri, gen Yop 10 videoclipuri caudate, Top 10 melodii ciudate, Top 10 intaplari la scoala(nu neaparat din viata ta, ci din toata lumea. cele mai interesante) si tot asa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci un vlog cand ai ceva de zis, nu il faci de dragul de a il face

| LoveSleep a răspuns:

Cum zice Wetfire.